Kursy

Zajęcia dla dzieci


0-1 klasa


Metoda: Get Smart


Nauczanie przez gry, zabawy, zadania aktywizujące. Wykorzystujemy metody grywalizacji do naturalnego nauczania języka obcego. Zaszczepiamy w dzieciach ciekawość i radość z mówienia w innych językach.

Zajęcia dla dorosłychMetoda: Direct


Swobodna komunikacja podczas lekcji. Dużo mówienia, praktycznych zadań, wiedza w pigułce. Efekty widać z lekcji na lekcję a zdobyte umiejętności można stosować na co dzień. Kursanci nabywają zdolności myślenia w języku obcym i udzielania intuicyjnych odpowiedzi w rozmowie.

Szkoła Języków Obcych na Żeraniu

Zajęcia dla dzieci i młodzieży


2-7 klasa


Metoda: Get Smart/ Direct


Stawiamy na swobodną komunikację i ćwiczenia praktyczne. Zajęcia wzbogacane są zadaniami z życia, aby zdobyte umiejętności można było stosować na co dzień. Nauka odbywa się przez ćwiczenia, dzięki czemu jest przyjemna a efekty widać z lekcji na lekcję.

Business English


Metoda: DirectZdobycie umiejętności porozumiewania się w języku angielskim na poziomie biznesowym. Dyskusje, negocjacje, small talk, swobodne rozmowy. Słownictwo dopasowane do potrzeb kursantów.

Zajęcia dla młodzieży i młodych dorosłych

15-19 lat


Metoda: Direct


Zajęcia mają formułę praktycznych ćwiczeń
z elementami wiedzy w pigułce. Dzięki temu młodzież poznaje coraz to bardziej skomplikowane słownictwo i może je ćwiczyć tak, aby ich używanie stało się intuicyjne. Kursanci pogłębiają możliwości myślenia i automatycznych odpowiedzi w języku obcym.

Kursy doszkalające

Młodzież


Metoda: Get Smart / Direct


Przygotowania do egzaminów ósmoklasisty
oraz maturalnych.


OFERTA DLA FIRM

Szkolimy w firmach, szkołach, klubach malucha.

Szukasz lektorów z pasją i doświadczeniem, którzy uczą efektywnie? Jesteś w dobrym miejscu. Skontaktuj się z nami.